טיפול משפחתי

בכל משפחה עשויים להופיע מעת לעת קשיים הנוגעים ליחסי הורים וילדים, יחסים בין אחים, בעיות בתקשורת ואירועי חיים המשפיעים על התא המשפחתי. לעיתים מסוגלים בני המשפחה לפתור את הבעיות בכוחות עצמם, אך במקרים רבים מדובר בקשיים שרק הולכים ומתעצמים, ומגיעים עד כדי משבר של ממש. לכן, חשוב מאוד לפנות לטיפול משפחתי במודיעין על מנת להיוועץ באנשי המקצוע, ובמידת הצורך להשתתף בטיפול המסייע בשיפור היחסים וההתנהלות השוטפת.

לאילו מצבים מסייע טיפול משפחתי?

טיפול למשפחה במודיעין בהחלט יכול להקל ולסייע בהתמודדות עם מצבי משבר. מדובר במשברים העשויים להתעורר למשל עקב אובדן אנשים קרובים, בעיות כלכליות, מחלות והריון. כמו כן, הטיפול מסייע להתמודדות עם מצוקות הקשורות בגירושין, הקמתו של תא משפחתי חדש, פרישה מעבודה, וגם בעיות כרוניות כדוגמת התמכרויות, אלימות ומחלות. בתוך כך, רבים מבין הטיפולים המשפחתיים מתמקדים בקשיים ובקונפליקטים ביחסים בין הורים לילדיהם, כגון אי קבלת מרות, מריבות תכופות, קואליציות במשפחה, הצבת גבולות, התנהגויות שליליות וכדומה.

טיפול משפחתי בבית לפסיכותרפיה

בבית לפסיכותרפיה עובדים מטפלים מוסמכים ובכירים בטיפול זוגי ומשפחתי, בעלי ניסיון עשיר בליווי משפחות. מדובר במטפלים הנעזרים בגישות התערבות שונות וייחודיות להם, כאשר המטפל והטיפול מותאמים ספציפית לכל משפחה בהתאם לפגישת הערכה. בפגישה זו נלמד על הדינמיקה והקשיים המלווים את התא המשפחתי, מתי החלו להופיע, אירועים שהיוו זרז וסיבה למצוקה, וכן התסמינים שמציגים בני משפחה שלגביהם מתעוררת דאגה. זאת, על מנת להתאים את ההתערבות הנכונה ביותר שתוביל לתוצאות מיטביות.

כמה מילים על טיפול משפחתי

טיפול משפחתי במודיעין מתמקד ביחסיהם של חברי המשפחה, והשפעת היחסים על ההתנהלות על כל פרט. טיפול משפחתי במודיעין כולל את כל המשפחה או מספר חברים בה, כאשר מטרתו לגייס אותם לפתרון הבעיות והתמודדות מיטיבה עם מצוקות, תוך מיקוד במטרות שהחליטו להציב בני המשפחה והמטפל. במהלך הפגישות לומדים המשתתפים לזהות את דפוסי ההתנהגות והתקשורת שמקשים עליהם, ונחשפים לנקודות מבט נוספות ומרחיבים את הכלים המשפחתיים להתמודדות עם הקשיים. בתוך כך, מושם הדגש על הכוחות החיוביים והחוזקות של בני המשפחה, על אמונה ביכולותיה ועל היותו של כל פרט חלק בלתי נפרד ומשפיע בתוכה.

פנייה לטיפול

המעוניינים לקבל פרטים נוספים על טיפול משפחתי במודיעין, ולקבוע פגישת הערכה, מוזמנים להתקשר אל הבית לפסיכותרפיה בטלפון 050-7474571. .

רגע, לפני שאתם עוזבים. בעמוד שאלות נפוצות ביקרתם?

באפשרותכם להשאיר פרטים בטופס כאן למטה, מבטיחים לחזור בהקדם האפשרי.